1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Suma w języku kaszubskim i kolekta inwestycyjna. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. Jutro wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  3. We wtorek wspomnienie świętych Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników. We wtorek przypada też 13. dzień miesiąca, Msza Św. z procesją fatimską, wieczorem o godz. 20.00. Do niesienia figury MB Fatimskiej zapraszamy strażaków z OSP w Hopowie.
  4. W czwartek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  5. W piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel, MB Szkaplerznej. Kto jeszcze nie miał nałożonego szkaplerza, będzie taka możliwość po Mszy Św.
  6. Do bierzmowania zapisało się 48 osób. Na pierwsze spotkanie zapraszam w czwartek 2 września na godz. 17.00 w kościele.
  7. SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzinie Marzeny Koszałka a w tym tygodniu do troski o porządek i piękno w kościele zapraszamy Rodzinę Mirosława Plichta. Zawsze sprzątamy w sobotę od godz. 10.00 i przywozimy swój sprzęt do sprzątania.
  8. U ministrantów i w zakrystii można nabyć czasopisma katolickie, W Rodzinie, Pielgrzym i nasza Gazetka Parafialna.
  9. Na koniec składamy życzenia dla wszystkich solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się dzisiaj tygodnia wszelkich łask od Boga i opieki Najświętszej Maryi Panny i świętych Patronów. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy nabrania sił do nowych zadań. A wszystkim tu obecnym i łączącym się z nami przez internet, życzymy pokoju i szczęścia. Szczęść Boże!

Hopowo 11.07.2021