ZBIÓRKA WSZYSTKICH MINISTRANTÓW

Zapraszam w sobotę na godz. 18.30 na zbiórkę wszystkich ministrantów. Przede wszystkim będą ustalane dyżury ministranckie, więc proszę zapytac rodziców o ewentualne wyjazdy wakacyjne.

Pozdrawiam.

Opiekun: Ks. Tadeusz Łącki

DYŻURY NA WAKACJE 2020

Lp.:

Data

Godzina

Dzień

tygodnia

DYŻUR WAKACJE 2020

Potwierdzenie

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko

LIPIEC

1.                   

6

18.00

Poniedziałek

Jakub Węsiora 1

Olaf Kistowski 1

   

2.                   

7

18.00

Wtorek

Jakub Węsiora 2

Adrian Halman 1

   

3.                   

8

19.00

Środa

Jakub Węsiora 3

Adrian Halman 2

   

4.                   

9

18.00

Czwartek

Jakub Węsiora 4

Adrian Halman 3

   

5.                   

10

19.00

Piątek

Paweł Lihs 1

Adrian Halman 4

   

6.                   

11

18.00

Sobota

Paweł Lihs 2

Antoni Lis 2

   

7.                   

19.00

Jan Lis 1

Olaf Kistowski 2

Antoni Lis 3

     

8.                   

13

20.00

Poniedziałek

Paweł Lihs 3

Adrian Halman 5

   

9.                   

14

18.00

Wtorek

Paweł Lihs 4

Adrian Halman 6

   

10.               

15

19.00

Środa

 Antoni Lis 4

Adrian Halman 7

   

11.               

16

18.00

Czwartek

Paweł Lihs 5

Adrian Halman 8

   

12.               

17

18.00

Piątek

Paweł Lihs 6

Adrian Halman 9

   

13.               

18

17.00

Sobota

Jan Lis 2

Adrian Halman 10

   

14.               

18.00

Paweł Lihs 7

Olaf Kistowski 3

   

15.               

19.00

Alan Maszk 1

Olaf Kistowski 4

   

16.               

20

18.00

Poniedziałek

Paweł Lihs 8

Wojtek Bernaś 1

   

17.               

21

18.00

Wtorek

Paweł Lihs 9

Wojtek Bernaś 2

   

18.               

22

18.00

Środa

Paweł Lihs 10

Wojtek Bernaś 3

   

19.               

23

18.00

Czwartek

Dominik Pirch 1

Wojtek Bernaś 4

   

20.               

24

18.00

Piątek

Dominik Pirch 2

Wojtek Bernaś 5

   

21.               

25

14.00

Sobota

Kamil Wierzba 1

Wojtek Bernaś 6

   

22.               

15.00

Ksawery Plata 1

Wojtek Bernaś 7

   

23.               

16.00

Ksawery Plata 2

Wojtek Bernaś 8

   

24.               

17.00

Ksawery Plata 3

Wojtek Bernaś 9

   

25.               

18.00

Dominik Pirch 3

Wojtek Bernaś 10

   

26.               

19.00

Olaf Kistowski 5

Alan Maszk 2

   

27.               

27

18.00

Poniedziałek

Dominik Pirch 4

Maksymilian Plata 1

   

28.               

28

18.00

Wtorek

Dominik Pirch 5

Maksymilian Plata 2

   

29.               

19.00

Ksawery Plata 4

Maksymilian Plata 3

   

30.               

29

18.00

Środa

Dominik Pirch 6

Maksymilian Plata 4

   

31.               

30

18.00

Czwartek

Dominik Pirch 7

Ksawery Plata 5

   

32.               

31

18.00

Piątek

Dominik Pirch 8

Maksymilian Plata 5

   

SIERPIEŃ

33.               

1

18.00

Sobota

Dominik Pirch 9

Ksawery Plata 6

   

34.               

19.00

Maksymilian Plata 6

Ksawery Plata 7

   

35.               

3

18.00

Poniedziałek

Dominik Pirch 10

Maksymilian Plata 7

   

36.               

4

18.00

Wtorek

Dominik Pirch 11

Ksawery Plata 8

   

37.               

5

18.00

Środa

Kamil Wierzba 2

Maksymilian Plata 8

   

38.               

6

18.00

Czwartek

Kamil Wierzba 3

Maksymilian Plata 9

   

39.               

7

16.30

Piątek

Julian Skierka 1

Michał Limberg 1

   

40.               

18.00

Julian Skierka 2

Michał Limberg 2

   

41.               

8

16.00

Sobota

Jan Lis 3

Maksymilian Plata 10

   

42.               

18.00

Alan Maszk 3

Ksawery Plata 9

   

43.               

19.00

Olaf Kistowski 6

Ksawery Plata 10

   

44.               

10

18.00

Poniedziałek

Julian Skierka 3

Michał Limberg 3

   

45.               

11

18.00

Wtorek

Julian Skierka 4

Michał Limberg 4

   

46.               

12

18.00

Środa

Julian Skierka 5

Michał Limberg 5

   

47.               

13

20.00

Czwartek

Kamil Wierzba 4

Alan Maszk 4

   

48.               

14

18.00

Piątek

Kamil Wierzba 5

Alan Maszk 5

   

49.               

17

18.00

Poniedziałek

Kamil Wierzba 6

Florian Marszewski 1

Alan Maszk 6

     

50.               

18

18.00

Wtorek

Kamil Wierzba 7

Florian Marszewski 2

Alan Maszk 7

     

51.               

19

18.00

Środa

Kamil Wierzba 8

Florian Marszewski 3

Alan Maszk 8

     

52.               

20

18.00

Czwartek

Kamil Wierzba 9

Florian Marszewski 4

Alan Maszk 9

     

53.               

21

18.00

Piątek

Kamil Wierzba 10

Florian Marszewski 5

Alan Maszk 10

     

54.               

22

16.00

Sobota

Olaf Kistowski 7

Jan Lis 4

   

55.               

18.00

Olaf Kistowski 8

Antoni Lis 1

   

56.               

19.00

Olaf Kistowski 9

Florian Marszewski 6

   

57.               

24

18.00

Poniedziałek

Julian Skierka 6

Florian Marszewski 7

Michał Limberg 6

     

58.               

25

18.00

Wtorek

Julian Skierka 7

Florian Marszewski 8

Michał Limberg 7

     

59.               

26

18.00

Środa

Julian Skierka 8

Florian Marszewski 9

Michał Limberg 8

     

60.               

27

18.00

Czwartek

Julian Skierka 9

Florian Marszewski 10

Michał Limberg 9

     

61.               

28

18.00

Piątek

Julian Skierka 10

Michał Limberg 10

   

62.               

29

15.00

Sobota

Paweł Szadach 1

Piotr Szadach 1

   

63.               

17.00

Paweł Szadach 2

Piotr Szadach 2

   

64.               

18.00

Paweł Szadach 3

Piotr Szadach 3

   

65.               

19.00

Paweł Szadach 4

Piotr Szadach 4

   

66.               

31

18.00

Poniedziałek

Olaf Kistowski 10

     

67.               

1

18.00

Wtorek

ZBIÓRKA

   
                             

PUNKTY W CZASIE WAKACJI:

  • za obecność na wybranym dyżurze +5 pkt.
  • za obecność na wskazanym dyżurze +2 pkt.
  • za nieobecność usprawiedliwioną na wybranym dyżurze 0 pkt.
  • za nieobecność nieusprawiedliwioną na wybranym dyżurze -2 pkt.
  • za nieobecność usprawiedliwioną na wskazanym dyżurze -2 pkt.
  • za nieobecność nieusprawiedliwioną na wskazanym dyżurze -5 pkt.
  • za obecność w NIEDZIELĘ i UROCZYSTOŚCI + 1 pkt
  • za obecność dodatkową poza dyżurem +2 pkt.

 

ZBIÓRKA

 

CEREMONIARZY,

 

MINISTRANTÓW I

 

 

KANDYDATÓW

 

 

NA MINISTRANTÓW

 

WE WTOREK

 

2 WRZEŚNIA 2020 R.

 

 

NA GODZ. 18.00