PODZIĘKOWANIA POKOLĘDOWE

Zanim podam nasze statystyki pokolędowe, najpierw chciałbym złożyć serdeczne podziękowania.

• Najpierw składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim za otwarte serca, drzwi i za życzliwość.
  • Bóg zapłać wszystkim kierowcom za bezpieczne i punktualne podwożenie nas w czasie kolędowym
  • Bóg zapłać za wszystkie "zakończenia", kolacje (bardzo smaczne), za każdą kawę, ciasto, cukierki, owoce i miłe niespodzianki.
  • Bóg zapłać za przygotowane dary, które w kolędowym zamieszaniu pozostały niepodarowane. Ale liczy się intencja i dobre serce. Bóg zapłać.
  • Bóg zapłać za złożone ofiary pieniężne. Z roku na rok powoli wzrastają i dzięki nim nasz budżet parafialny ma coraz mniejsze kłopoty.
  • Bóg zapłać za każde dobre słowo, uczynek i gest. Może niektórych nie zauważyliśmy, ale Bóg widzi wszystko.

ZA TO WSZYSTKO SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

Swoje podziękowania dołączają też pan organista Witold Patoka i wszyscy ministranci w osobie ich prezesa Jakuba Węsiory.

Bóg zapłać.

Dane statystyczne. Liczby co do roku poprzedniego:

Liczba parafian                   -37

Liczba wdów             -8