PODZIĘKOWANIA POKOLĘDOWE

Składam serdeczne podziękowania.

• Najpierw składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim za otwarte serca, drzwi i za życzliwość.
  • Bóg zapłać wszystkim kierowcom za bezpieczne i punktualne podwożenie nas w czasie kolędowym
  • Bóg zapłać za wszystkie"drobne upominki": cukierki, owoce i miłe niespodzianki, SERDUSZKA I LAURKI OD DZIECI, szczególnie w czasie Covid 19.
  • Bóg zapłać za przygotowane dary, które w kolędowym zamieszaniu pozostały niepodarowane. Ale liczy się intencja i dobre serce. Bóg zapłać.
  • Bóg zapłać za złożone ofiary pieniężne wkopertach, bez nich i na konto parafialne.
  • Bóg zapłać za każde dobre słowo, uczynek i gest. Może niektórych nie zauważyliśmy, ale Bóg widzi wszystko.

ZA TO WSZYSTKO SKŁADAM SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

Zapraszam wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy z powodu obostrzeń sanitarnych, do indywidualnego zgłaszania się i ustaleniu terminu wizyty duszpasterkiej w roku 2021.

Ks. Proboszcz